Відділ продажів:
(044) 585-11-11 (050) 585-11-11 (093) 585-11-11 (096) 585-11-11 Технічна підтримка:
(044) 585-11-10 (093) 172-00-02

Програма лояльності для фізичних осіб

Чим довше ви з нами, тим більше переваг отримуєте!

Умови програми лояльності залежать від стажу обслуговування абонентів та розповсюджуються на абонентів, стаж обслуговування яких складає більше 6 місяців. Чим більший стаж обслуговування абонента, тим більше привілеїв, бонусів і знижок отримує абонент.
Стаж обслуговування абонента Турбо-дні Бонуси Кредит довіри
Більше 6-ти місяців 1 +3% 10 грн
Більше 1 року 2 +10% 20 грн
Більше 2-х років 3 +25% 50 грн
Більше 3-х років 5 +50% 100 грн

Умови нарахування абонентського стажу по програмі лояльності:

 • Абонент, якому послуги надавалися протягом місяця в повному обсязі, зараховується 1 місяць абонентського стажу.
 • Якщо послуги за календарний місяць (за виключенням призупинення послуг) не надавались протягом 1-го та більше днів (у зв'язку із заборгованістю за особовим рахунком), то такий місяць не враховується в загальний стаж абонента.

Турбо-день - послуга, що дозволяє абоненту тимчасово змінити умови доступу до зарубіжного сегменту Інтернет. Під час активації послуги, абонент, незалежно від умов тарифного пакета, одержує доступ до зарубіжного сегменту Інтернет що не тарифікується, на швидкості до 100 Мбіт/сек.


Під час активації послуги абонентами тарифного плану «Передоплачений»:


 • послуга відключає тарифікацію зарубіжного трафіку з початку години, в яку була активована, і до кінця доби (до 24:00).

 • Під час активації послуги абонентами тарифного плану «Необмежений»:


 • послуга збільшує швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет до 100 Мбіт/сек з моменту активації і до кінця доби (до 24:00), в якій була активована

 • Кількість наданих абоненту безкоштовних активацій послуги «Турбо-день» у календарному місяці залежить від стажу обслуговування абонента і визначається умовами програми лояльності. Невикористані активації послуги не переносяться на наступний календарний місяць


  Термін дії: з моменту активації і до кінця доби (до 24:00), в якій була активована послуга.

  Кредит довіри - послуга надає можливість абоненту користуватися послугами в кредит.


  При активації послуги абонент отримує можливість продовжувати користуватися послугами при від'ємному балансі на особовому рахунку. При цьому заборгованість абонента не повинна перевищувати розмір кредиту довіри. У зворотному випадку, надання послуг призупиняється до повного погашення заборгованості. Кредит довіри залежить від стажу обслуговування абонента і визначається умовами програми лояльності.


  Деактивувати послугу можливо тільки при позитивному стані депозиту


  Термін дії: з моменту активації і до моменту деактивації послуги

  Бонуси - система збільшення обсягу наданих послуг без збільшення абонентської плати.


  Залежно від тарифного плану абонента збільшує обсяг передплаченого зарубіжного трафіку або швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет. Діє на умови тарифного пакета абонента відповідно до умов програми лояльності.


  Термін дії: на постійній основі.