Безпека та контроль

Nashnet пропонує технологію цілодобового відеонагляду місць спільного користування на території вашого житлового комплексу.

За допомогою додатку на Android або звичайного веб-браузера* з будь якої точки світу, по захищеному каналу ви зможете в режимі реального часу:

 • Побачити ваше паркомісце;
 • Перевірити хол вашого під’їзду;
 • Спостерігати за дитячим майданчиком, де грають ваші діти;
 • Контролювати інші локації, які вам потрібні.

Більш того, ви будете мати постійний доступ до архіву записів за попередні 30 днів.

Вартість вуличної відеокамери — від 4000 грн;
Вартість робіт з підключення — від 300грн;

Щомісячний платіж за доступ до спостереження (за 1 камеру):

 • для абонентів ТОВ «НАШНЕТ» — 99 грн/міс;
 • для інших — 149 грн/міс.
* З одного облікового запису доступно три авторизованих пристрої.

Перегляд можливий на:

Залиште заявку в один клік і наш менеджер проконсультує по всім питанням

Каталог обладнання

Відеоспостереження через Інтернет

Щоб організувати віддалений контроль над об'єктом, варто використовувати відеоспостереження для дому через Інтернет. Ця послуга дозволяє стежити за безпекою домочадців або цінного майна за відсутності власника. Доручити створення системи та підбір обладнання слід спеціалістам, тому для економії часу та сил довірте цю роботу співробітникам компанії «НАШНЕТ».

Що потрібно для відеоспостереження за будинком через Інтернет

Система для відеоспостереження є цілим комплектом обладнання, де кожен елемент призначений для виконання конкретного завдання:

 • камери необхідні для зйомки відео;
 • відеореєстратор приймає інформацію, що надходить із камер, та записує її на диск;
 • роутер створює віддалений доступ до відеокамер для подальшої передачі запису з метою зберігання у зовнішньому хмарному сховищі;
 • комутатор служить як елемент, що з'єднує всі вузли в єдину систему незалежно від типу обладнання;
 • сховище дозволяє переглядати запис у режимі реального часу, а також зберігає відео протягом певного терміну.

За допомогою мережевого кабелю пристрої з'єднуються між собою. Для розширення функціональності знадобиться спеціальне програмне забезпечення.

Особливості вибору IP-камер

Сьогодні на ринку запропоновано велику кількість IP-камер, що дозволяють налаштувати відеоспостереження через Інтернет. Стандартні моделі, забезпечені підставкою, призначені для встановлення на горизонтальній поверхні. Є також купольні вироби, призначені для кріплення на стіну, стовп або стелю, при монтажі на відкритій місцевості знадобиться наявність навісу для захисту від опадів. До їх позитивних сторін відносять можливість переміщення об'єктива в горизонтальному та вертикальному напрямку.

Роздільна здатність IP-камер залежить від того, з якою метою організовується відеоспостереження в квартирі через Інтернет, і чим вище цей показник, тим чіткішим буде зображення. При виборі слід також врахувати, що відео вищої чіткості «важитиме» більше, тому зросте навантаження на обладнання та архів. Наприклад, для огляду території, складу або входу вистачить 2 Мп, а 5 Мп підійде для великих приміщень та великих територій.

Причини для замовлення послуги

Таке віддалене відеоспостереження через Інтернет зручно для тих, хто часто перебуває в роз'їздах, хоче забезпечити збереження власності, спостерігати за поведінкою няні чи дітей без батьків. До переваг такого сервісу відносять:

 • доступ замовника до архіву та налаштувань;
 • можливість контролювати об'єкт незалежно від місця розташування та у разі потреби надати докази скоєного правопорушення;
 • забезпечення безпеки об'єктів різної складності;
 • можливість переглянути зображення в режимі реального часу.

Відеоспостереження за будинком через Інтернет – відмінне рішення для тих, хто не може постійно перебувати на об'єкті та контролювати ситуацію.

Як відбувається створення системи відеоспостереження

Для отримання якісного зображення та забезпечення роботи всієї системи слід скористатися послугами спеціалістів, які знають, як організувати відеоспостереження через Інтернет. Для виконання замовлення майстрам потрібно:

 • розробити схему для забезпечення якісного спостереження та доступу за допомогою смартфона або будь-якого іншого девайсу;
 • підібрати необхідне обладнання залежно від потрібних характеристик;
 • змонтувати систему, налаштувати та активувати її.

Досвідчені майстри здатні виконати завдання будь-якої складності та з використанням великої кількості камер. Тому, якщо ви не знаєте, як зробити відеоспостереження через Інтернет самостійно, довірте цю роботу кваліфікованим фахівцям. Вони можуть підключити і налаштувати IP-телебачення.

Які якості повинна мати система

Грамотно організована і налаштована система має такі властивості:

 • гнучкість, що дозволяє замінити будь-який елемент, що вийшов із ладу;
 • доступність, щоб можна було дивитися відеоспостереження через Інтернет за допомогою будь-якого зручного пристрою;
 • можливість за бажання змінити кількість камер без необхідності змінювати всю систему.

Можливість надання доступу до всієї або частини інформації для мешканців будинку або співробітників офісу.

Де замовити відеоспостереження онлайн через Інтернет

Компанія «НАШНЕТ» допомагає підключити Інтернет у Києві всім, хто хоче отримати доступ до світової мережі. На офіційному сайті можна замовити домашнє відеоспостереження через Інтернет. До переваг замовлення цієї послуги відносять те, що клієнту не доведеться витрачати значні кошти на покупку повного комплекту обладнання, адже у провайдера Nashnet можна орендувати всі необхідні елементи за вигідною вартістю. Ціна на відеоспостереження через Інтернет залежатиме від кількості камер, складності підключення та інших нюансів.