Старт

1-2 пристрої

до 50 Мбіт/сек

169,00 грн/міс 169 грн/міс Ваша економія: 0,00 грн/міс

Смарт

3-4 пристрої

до 100 Мбіт/сек

199,00 грн/міс 199 грн/міс Ваша економія: 0,00 грн/міс

Про

5 та більше пристроїв

до 500 Мбіт/сек

229,00 грн/міс 229 грн/міс Ваша економія: 0,00 грн/міс

Бест

7 та більше пристроїв

до 1 Гбіт/сек

299,00 грн/міс 299 грн/міс Ваша економія: 0,00 грн/міс

Старт

1-2 пристрої

до 50 Мбіт/сек

268,00 грн/міс 219 грн/міс Ваша економія: 49,00 грн/міс

Смарт

3-4 пристрої

до 100 Мбіт/сек

298,00 грн/міс 249 грн/міс Ваша економія: 49,00 грн/міс

Про

5 та більше пристроїв

до 500 Мбіт/сек

328,00 грн/міс 279 грн/міс Ваша економія: 49,00 грн/міс

Бест

7 та більше пристроїв

до 1 Гбіт/сек

398,00 грн/міс 349 грн/міс Ваша економія: 49,00 грн/міс

Легкий

Список каналів

88 каналів

99 грн/міс Ваша економія: грн/міс

Сімейний

Список каналів

131 канал

118 грн/міс Ваша економія: грн/міс

VIP+ HD

Список каналів

148 каналів

178 грн/міс Ваша економія: грн/міс
Title icon
Готові підключити Залишай заявку онлайн або по телефону, підключимо швидко та у зручний для тебе час.
Title icon
Готові рішення Зробимо все "під ключ" - доставимо, підключимо та налаштуємо. Весь комплекс послуг!
Title icon
Готові до всього Nash'е обладнання містить потужні батареї, так що навіть у випадку відключення світла ти залишаєшся на зв'язку.

Рекомендоване обладнання

ТОП ПРОДАЖІВ
iNeXT TV5

Медіаплеєр inext TV5

Операційна система: Аndroid 10
Мережеві можливості: Ethernet, Wi-Fi
Частота роботи Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Ціна: 1600,00 грн
Оренда: 49,00 грн/міс
Кешбек: 800,00 грн
ТОП ПРОДАЖІВ
Mini smart portable UPS

Mini smart portable UPS

Вихідна напруга: 5В/2А, 9В/1А, 12В/1А
Ємність батареї: 10400 mAh
Тип аккумулятора: Li-Ion
Гарантійний строк: 1 міс.
Ціна: 2299,00 грн
Акційна ціна: 1999,00 грн
*Акційна кількість товару обмежена
Все обладнання

Додаткова інформація:

Ціни вказані в українських гривнях з урахуванням всіх податків.

Вказана в тарифах швидкість - це швидкість на закордонні ресурси. Швидкість на український сегмент в тарифах «Старт» та «Смарт» становить 100 Мбіт/сек, в тарифах «Про» та «Бест» 1000 Мбіт/сек.

Вартість підключення:

Вартість підключення технологією Ethernet - 499 грн, GPON - 899 грн.
* Вартість підключення за технологією GPON для мешканців ЖК "Sky Avenue" становить 299 грн.

У вартість підключення входить:

Прокладання кабелю від обладнання оператора до квартири абонента, а також надання необхідної довжини кабелю для підключення клієнтського обладнання в квартирі абонента. Безкоштовне налаштування Wi-Fi роутера.

Для користування послугою на швидкості більш ніж 100 Мбіт/сек, рекомендовано використання обладнання з підтримкою Gigabit Port.
Доступ абонентів ТОВ «НАШНЕТ» до послуги IPTV забезпечує партнер ТОВ «НАШНЕТ» – ТОВ «Консолідована Телевізійна Мережа» (ліцензії провайдера програмної послуги серія НР №1161-п від 14 січня 2013 року, серія НР №00544-п від 24 січня 2017 року, видані Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення).

НАШНЕТ - інтернет тарифи

Уже давно Інтернет став життєво необхідним для роботи та повсякденного життя. При виборі провайдера вирішальну роль найчастіше відіграють Інтернет-тарифи у Києві, які підбираються в залежності від мети підключення до Всесвітнього павутиння. Тому, перед тим, як підключитися, багато користувачів вивчають розцінки, які пропонують столичні провайдери.

Зручні Інтернет-тарифи у Києві

Найчастіше для домашнього Інтернету встановлюють маршрутизатор, щоб можна було підключитись через будь-який пристрій. При цьому потрібно враховувати швидкість Інтернету, адже чим вона буде вищою, тим швидше завантажуватимуться файли, відео або платформи з онлайн-іграми.

Вартість Інтернету безпосередньо пов'язана з цим показником, тому високошвидкісне підключення коштуватиме дорожче. Якщо ж плануються робота з електронною поштою, відвідування соцмереж або серфінг сайтів, достатньо буде обслуговування за середнім тарифом, що дозволить заощадити сімейний бюджет. Крім високої швидкості, деякі тарифи на Інтернет в Києві пропонують різні приємні бонуси від провайдера.

Чому вигідно співпрацювати з Nashnet?

Щоб уточнити зону покриття від провайдера Інтернету Nashnet, слід звіритись з картою, яка є на офіційному сайті. Середня вартість Інтернету в Україні становить не менше 220 грн., тому якщо порівняти розцінки на пакети, які пропонує провайдер Nashnet, відразу стане зрозуміло, що ціни цілком бюджетні. Клієнти, які скористалися послугами «НАШНЕТ», також гарантовано отримують такі переваги:

  • якісне з'єднання без збоїв та зависань;
  • вигідну можливість обрати оптимальний тариф відповідно до свого бюджету та мети користування мережею;
  • кваліфіковану консультацію спеціаліста при виборі тарифного плану;
  • оперативну допомога цілодобової служби техпідтримки.

Уточнити вартість тарифів від «НАШНЕТ» можна у відповідному розділі сайту. За бажання клієнт може змінити тарифний план, використовуючи свій особистий кабінет на сайті провайдера.

Переваги провайдера Nashnet

Серед економічно вигідних переваг, які притаманні даному провайдеру, крім можливості вибрати оптимальні Інтернет-тарифи в Києві, також варто відзначити наступні:

  • постійні клієнти стають учасниками спеціально розробленої програми лояльності, що допомагає заощаджувати кошти;
  • невелика доплата дозволяє замовити таку додаткову послугу, як IP-телебачення;
  • широкий вибір пакетів, серед яких кожен відвідувач знайде оптимальний варіант з оплати та швидкості.

Такий сервіс зробив «НАШНЕТ» одним із найпопулярніших постачальників послуг у сфері підключення до мережі.

Що потрібно для підключення Інтернету?

Дізнатися щомісячну вартість Інтернету можна у розділі сайту «Тарифи». Тут представлені пакети із зазначеною швидкістю та рекомендованою кількістю пристроїв. Також тут відразу можна підібрати відповідний варіант цифрового телебачення та уточнити вартість обох послуг. Слід заздалегідь подбати про покупку маршрутизатора, але за бажання модель можна підібрати безпосередньо на сайті або проконсультуватися з приводу вибору пристрою з менеджером.

При підключенні Інтернету спеціалісти допоможуть налаштувати Wi-Fi роутер. Такий професійний сервіс та турбота про клієнтів забезпечать якісний та безперебійний зв'язок у будь-який час доби. Для оплати тарифу користувачам пропонують вибрати один або кілька варіантів із запропонованого переліку.

Компанія «НАШНЕТ» пропонує вигідні умови для підключення інтернету у Києві. Покриття охоплює майже всю територію столиці. Вартість підключення залежить від технології. Кожен може вибрати для себе тарифний план. «НАШНЕТ» регулярно впроваджує різноманітні акції. Наприклад, план «Твій» коштує 119 грн./міс. Він передбачає інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/сек, а також пакет із 148 телевізійних каналів. Тариф «Швидкольот» – 129 грн/міс. Цей план включає «Пробний» пакет із 148 каналів у цифровій якості. Через місяць ви вирішуєте, залишати телебачення чи ні. Дізнатися про інші тарифні плани та замовити підключення можна на офіційному сайті компанії.

Компанія пропонує найвигідніші тарифи для кожного. На постійній основі діє 4 тарифні плани. «Старт» з абонплатою 169 грн/міс. Користувачі отримують інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Він рекомендований для підключення 1-2 пристроїв. «Смарт» коштує 199 грн/міс та має швидкість до 100 Мбіт/сек. Він добре справляється з одночасною роботою 3-4 пристроїв. «Про» за 229 грн/міс дає можливість користуватися швидкістю до 1 Гбіт/сек. За його допомогою можуть працювати понад 5 пристроїв одночасно. Також «НАШНЕТ» регулярно проводить різноманітні акції. Наприклад, тариф «Твій» за 119 грн/міс поєднує в собі інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/сек та 148 каналів цифрового телебачення. А «Швидкольот» за 129 грн/міс надає швидкість 1 Гбіт/сек.

Компанія «НАШНЕТ» пропонує різноманітні тарифні плани. Щоб підібрати комфортний, важливо врахувати, скільки людей користуватиметься інтернетом у будинку. Для сім'ї із 2 осіб підійде тариф «Старт». Його швидкості 100 Мбіт/сек вистачить для роботи двох пристроїв. Для великої сім'ї краще зупинитись на плані «Про». Швидкісний інтернет 1 Гбіт/сек підійде для одночасної роботи 5 і більше пристроїв. У будинку з великою кількістю пристроїв можна скористатися акційним планом «Швидкольот» за 129 грн/міс. Якщо ж ви любите дивитися фільми, новини та ток-шоу, вам підійде «ТВІЙ» тариф. Завдяки спеціальній пропозиції, ви отримуєте якісний інтернет до 100 Мбіт/сек та 148 каналів у цифровій якості.

Так, ви можете змінити тарифний план після підключення. З повним списком акцій та спеціальних пропозицій можна ознайомитись на сайті. Ви можете вибрати тариф із більшою швидкістю. Є можливість підключити пакет телевізійних каналів у цифровій якості. Різні тарифи налічують від 88 до 148 каналів. Щоб змінити умови користування інтернетом, а також дізнатися, на який тарифний план вигідніше перейти, можна зателефонувати за одним із номерів, вказаних на сайті компанії. Менеджер відповість на всі питання. Служба підтримки працює цілодобово без вихідних та перерв. Компанія «НАШНЕТ» враховує побажання кожного клієнта.