Відділ продажу:
(044) 585-11-11
(050) 585-11-11
(093) 585-11-11
(096) 585-11-11

Технічна підтримка:
(044) 585-11-10
(050) 585-11-10
(093) 585-11-10
(096) 585-11-10

Nash'і боти:
Telegram
Viber

Цифрове телебачення

не включено
не включено

"Пробний"
148 каналів на 1 місяць *
"Легкий" 88 Каналів
Вартість ТБ пакету 99 грн/міс.
Знижка на Інтернет -49 грн/міс.
"Сімейний" 131 Канал
Вартість ТБ пакету 118 грн/міс.
Знижка на Інтернет -59 грн/міс.
"VIP+ HD" 148 Каналів
Вартість ТБ пакету 178 грн/міс.
Знижка на Інтернет -80 грн/міс.
Акція! 119 грн міс.

Рекомендовано для
3-4 пристроїв

49 грн/міс.
148 каналів
Разом: 119 грн/міс.
Акція! 299 129 грн міс.

Рекомендовано для
7 та більше пристроїв

1 грн/міс.

88 каналів
131 канал
148 каналів
Разом: 129 грн/міс.
199 грн міс.

Рекомендовано для
3-4 пристроїв

49 грн/міс.

88 каналів
131 канал
148 каналів
Разом: 199 грн/міс.
169 грн міс.

Рекомендовано для
1-2 пристроїв

49 грн/міс.

88 каналів
131 канал
148 каналів
Разом: 169 грн/міс.
229 грн міс.

Рекомендовано для
5 та більше пристроїв

49 грн/міс.

88 каналів
131 канал
148 каналів
Разом: 229 грн/міс.Заявка на підключенняПідключення: ethernet-підключення 199 грн
*PON-підключення 900 399 грн
Кабель в подарунок2:20 метрів кабелю в подарунок
Налаштування роутера3:Безкоштовне налаштування роутера

Примітки:
Ціни вказані в українських гривнях з урахуванням всіх податків.

З 01.03.2022 видача Публічної ІР адреси здійснюється на платній основі, згідно тарифів на додаткові послуги.

1 Для користування послугою на швидкості більш ніж 100 мбіт/сек, рекомендовано використання обладнання з підтримкою Gigabit Port
2 Кабель надається при підключенні нового абонента.
3 Безкоштовне налаштування Wi-Fi роутера при підключенні

* Для нових абонентів, яким за адресою підключення протягом трьох попередніх місяців з моменту підключення не надавалися послуги.
* Для мешканців будинку по вул. Воскресенська, 18А додатково до вартості тарифу нараховуються спеціальні відрахування в ОСББ в розмірі 20 грн/міс.
* Вартість підключення за технологією PON для мешканців ЖК "Sky Avenue" становить 299 грн.

Доступ абонентів ТОВ «НАШНЕТ» до послуги IPTV забезпечує партнер ТОВ «НАШНЕТ» – ТОВ «Консолідована Телевізійна Мережа» (ліцензії провайдера програмної послуги серія НР №1161-п від 14 січня 2013 року, серія НР №00544-п від 24 січня 2017 року, видані Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення).

Інформація про застарілі тарифні плани розміщена в архіві тарифів.

Від чого залежать інтернет-тарифи у Києві?

Уже давно інтернет став життєво необхідним для роботи та повсякденного життя. При виборі провайдера вирішальну роль найчастіше відіграють інтернет-тарифи у Києві, які підбираються в залежності від мети підключення до Всесвітнього павутиння. Тому, перед тим, як підключитися, багато користувачів вивчають розцінки, які пропонують столичні провайдери.

Зручні інтернет-тарифи у Києві

Найчастіше для домашнього інтернету встановлюють маршрутизатор, щоб можна було підключитись через будь-який пристрій. При цьому потрібно враховувати швидкість інтернету, адже чим вона буде вищою, тим швидше завантажуватимуться файли, відео або платформи з онлайн-іграми.

Вартість інтернету безпосередньо пов'язана з цим показником, тому високошвидкісне підключення коштуватиме дорожче. Якщо ж плануються робота з електронною поштою, відвідування соцмереж або серфінг сайтів, достатньо буде обслуговування за середнім тарифом, що дозволить заощадити сімейний бюджет. Крім високої швидкості, деякі тарифи на інтернет в Києві пропонують різні приємні бонуси від провайдера.

Чому вигідно співпрацювати з Nashnet?

Щоб уточнити зону покриття від провайдера інтернету Nashnet, слід звіритись з картою, яка є на офіційному сайті. Середня вартість інтернету в Україні становить не менше 220 грн., тому якщо порівняти розцінки на пакети, які пропонує провайдер Nashnet, відразу стане зрозуміло, що ціни цілком бюджетні. Клієнти, які скористалися послугами «НАШНЕТ», також гарантовано отримують такі переваги:

  • якісне з'єднання без збоїв та зависань;
  • вигідну можливість обрати оптимальний тариф відповідно до свого бюджету та мети користування мережею;
  • кваліфіковану консультацію спеціаліста при виборі тарифного плану;
  • оперативну допомога цілодобової служби техпідтримки.

Уточнити вартість тарифів від «НАШНЕТ» можна у відповідному розділі сайту. За бажання клієнт може змінити тарифний план, використовуючи свій особистий кабінет на сайті провайдера.

Переваги провайдера Nashnet

Серед економічно вигідних переваг, які притаманні даному провайдеру, крім можливості вибрати оптимальні інтернет-тарифи в Києві, також варто відзначити наступні:

  • постійні клієнти стають учасниками спеціально розробленої програми лояльності, що допомагає заощаджувати кошти;
  • невелика доплата дозволяє замовити таку додаткову послугу, як IP-телебачення;
  • широкий вибір пакетів, серед яких кожен відвідувач знайде оптимальний варіант з оплати та швидкості.

Такий сервіс зробив «НАШНЕТ» одним із найпопулярніших постачальників послуг у сфері підключення до мережі.

Що потрібно для підключення інтернету?

Дізнатися щомісячну вартість інтернету можна у розділі сайту «Тарифи». Тут представлені пакети із зазначеною швидкістю та рекомендованою кількістю пристроїв. Також тут відразу можна підібрати відповідний варіант цифрового телебачення та уточнити вартість обох послуг. Слід заздалегідь подбати про покупку маршрутизатора, але за бажання модель можна підібрати безпосередньо на сайті або проконсультуватися з приводу вибору пристрою з менеджером.

При підключенні до мережі спеціалісти допоможуть налаштувати Wi-Fi роутер. Такий професійний сервіс та турбота про клієнтів забезпечать якісний та безперебійний зв'язок у будь-який час доби. Для оплати тарифу користувачам пропонують вибрати один або кілька варіантів із запропонованого переліку.

Компанія «НАШНЕТ» пропонує вигідні умови для підключення інтернету у Києві. Покриття охоплює майже всю територію столиці. Вартість підключення лише 1 грн. Кожен може вибрати для себе тарифний план. «НАШНЕТ» регулярно впроваджує різноманітні акції. Наприклад, план «Подвійний» коштує 99 грн./міс. Він передбачає інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/сек, а також пакет із 153 телевізійних каналів. Тариф «The best» – 119 грн/міс. Цей план включає «Пробний» пакет із 161 каналу у цифровій якості. Через місяць ви вирішуєте, залишати телебачення чи ні. Дізнатися про інші тарифні плани та замовити підключення можна на офіційному сайті компанії.
Компанія пропонує найвигідніші тарифи для кожного. На постійній основі діє 4 тарифні плани. «Старт» з абонплатою 169 грн/міс. Користувачі отримують інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Він рекомендований для підключення 1-2 пристроїв. «Смарт» коштує 1 грн/міс та має швидкість до 100 Мбіт/сек. Він добре справляється з одночасною роботою 3-4 пристроїв. «Про» за 229 грн/міс дає можливість користуватися швидкістю до 1 Гбіт/сек. За його допомогою можуть працювати понад 5 пристроїв одночасно. Також «НАШНЕТ» регулярно проводить різноманітні акції. Наприклад, тариф «Подвійний» за 99 грн/міс поєднує в собі інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/сек та 161 канал цифрового телебачення. А «THE best» за 119 грн/міс надає швидкість 1 Гбіт/сек.
Компанія «НАШНЕТ» пропонує різноманітні тарифні плани. Щоб підібрати комфортний, важливо врахувати, скільки людей користуватиметься інтернетом у будинку. Для сім'ї із 2 осіб підійде тариф «Старт». Його швидкості 100 Мбіт/сек вистачить для роботи двох пристроїв. Для великої сім'ї краще зупинитись на плані «Про». Швидкісний інтернет 1 Гбіт/сек підійде для одночасної роботи 5 і більше пристроїв. У будинку з великою кількістю пристроїв можна скористатися акційним планом «THE best» за 119 грн/міс. Якщо ж ви любите дивитися фільми, новини та ток-шоу, вам підійде «Подвійний» тариф. Завдяки спеціальній пропозиції, ви отримуєте якісний інтернет до 100 Мбіт/сек та 161 канал у цифровій якості.
Так, ви можете змінити тарифний план після підключення. З повним списком акцій та спеціальних пропозицій можна ознайомитись на сайті. Ви можете вибрати тариф із більшою швидкістю. Є можливість підключити пакет телевізійних каналів у цифровій якості. Різні тарифи налічують від 93 до 161 каналу. Щоб змінити умови користування інтернетом, а також дізнатися, на який тарифний план вигідніше перейти, можна зателефонувати за одним із номерів, вказаних на сайті компанії. Менеджер відповість на всі питання. Служба підтримки працює цілодобово без вихідних та перерв. Компанія «НАШНЕТ» враховує побажання кожного клієнта.