Підключити Інтернет

Перевірте, чи підключений ваш будинок до Nashnet
 • legend-icon Доступне підключення
 • legend-icon Підключення недоступне
 • legend-icon Обраний будинок
 • legend-icon Збільшіть масштаб, щоб подивитися деталі

Акції

Підключити швидкісний Інтернет у Києві

Шукати оптимальні умови зв'язку сьогодні – цілком нормальне явище, тому перш ніж підключити Інтернет у Києві, сучасна людина вивчить усі тарифні плани, запропоновані провайдерами интернета. Економічно вигідним рішенням буде підключити разом із мережею також цифрове телебачення, тоді оплата буде меншою, ніж вартість обох послуг окремо.

Хто допоможе підключити Інтернет у Києві?

У наш час практично в кожному будинку є комп'ютери, ноутбуки або планшети, які допомагають віддалено працювати або отримати доступ до порталів з іграми для приємного проведення часу. Для цього потрібно буде підключити Інтернет, і в цьому допоможе відомий у столиці провайдер Nashnet. До переваг звернення до цієї компанії належать такі:

 • стабільне з'єднання, отримане завдяки використанню сучасних технологій;
 • вигідна можливість стати учасником програми лояльності, до якої приєднується кожен користувач, який є клієнтом провайдера «НАШНЕТ» не менше 6 місяців;
 • простий спосіб перейти на вигідніший пакет через особистий кабінет на сайті.

Також користувачі можуть скористатися можливістю одночасно з Інтернетом підключити IP-телебачення за вигідною ціною. Ця комплексна послуга заощадить час, тому що користувачеві не доведеться сплачувати два окремі рахунки.

Nashnet – найкращий вибір для підключення до Всесвітньої мережі

У столиці великий вибір провайдерів, які навперебій пропонують мешканцям свої послуги. Провайдер Nashnet впевнено займає заслужене місце серед лідерів завдяки тому, що команда професіоналів:

 • працює над тим, щоб покращити свій сервіс та зробити користування його послугами комфортнішим;
 • забезпечує цілодобовий зв'язок із технічною підтримкою, здатною вирішити будь-які труднощі;
 • пропонує великий вибір пакетів із різними умовами та тарифами.

Така турбота про клієнтів допомогла провайдеру зайняти перші місця в рейтингу, тому, якщо потрібно підключити Інтернет, мешканці столиці знають, куди звертатися щодо якісного сервісу.

Простий та зручний спосіб для підключення до мережі

Якщо виникла потреба провести Інтернет у Києві або змінити свого провайдера на більш надійного та вигідного постачальника послуг, звертайтеся до «НАШНЕТ». Оформити заявку можна прямо онлайн, для цього потрібно натиснути кнопку «Підключитися» і заповнити форму, вказавши адресу, ім'я та контактний телефон для зворотного зв'язку. Також у цьому розділі можна ознайомитись з пакетами, які пропонує цей провайдер, дізнатися подробиці про програму лояльності та навіть придбати роутер, щоб підключити бездротовий Інтернет у Києві. Якщо виникли труднощі з вибором тарифу або обладнання, скористайтесь консультацією менеджера.

Подбайте про якість домашнього Інтернету з «НАШНЕТ»

Різні Інтернет-тарифи у Києві дозволяють користувачам легко відшукати відповідні за вартістю послуги. Щоб не марнувати час, звертайтеся відразу до провайдера Nashnet, де клієнтам пропонують:

 • підключити Інтернет у Києві на найвигідніших умовах;
 • забезпечити якісний та безперебійний зв'язок із мережею;
 • вибрати відповідний за ціною та швидкістю тарифний план.

Підключивши разом із мережею цифрове телебачення, можна відпочивати за переглядом улюблених передач чи фільмів, і при цьому не доведеться переплачувати. Для надійного користування забезпечено цілодобовий зв'язок із співробітниками техпідтримки, які допоможуть вирішити проблеми з налаштуваннями або усунути несправності. За бажанням кожен користувач зможе перейти на інший тариф, змінивши його у своєму особистому кабінеті.

Існує багато різноманітних інтернет-провайдерів. Одним із найкращих у Києві визнано «НАШНЕТ». Компанія підключає якісний інтернет практично по всій столиці. Завдяки послугам компанії можна без проблем працювати чи вчитися з дому. Сервіс пропонує різноманітні тарифні плани. Вони підійдуть для різних потреб. Компанія також має акційні пропозиції для своїх клієнтів. Щоб розпочати співпрацю, достатньо заповнити заявку на сайті компанії. Менеджер зателефонує вам уточнити деталі. Фахівці приїдуть в обумовлений час. Підключення не займає багато часу. Якщо під час користування у вас виникнуть питання або проблеми, служба технічної підтримки допоможе їх вирішити.

Щоб провести інтернет до своєї квартири, потрібно виконати декілька нескладних кроків. По-перше, залишити заявку на сайті компанії «НАШНЕТ». По-друге, визначитися з тарифом, який підійде вам за ціною та швидкістю. Якщо ви не можете вирішити, який тариф вам підійде, можна звернутися за консультацією до спеціалістів. По-третє, важливо бути вдома в обумовлений час, щоб майстри змогли підключити інтернет та укласти договір на користування послугами. Крім інтернету, можна підключити якісне цифрове телебачення. Ви зможете у зручний час дивитися улюблені серіали, фільми та ток-шоу завдяки пакету з 88 або 148 каналів. Вартість підключення залежить від технології.

Провайдер «НАШНЕТ» пропонує підключити швидкісний інтернет у Києві. Ви можете вибрати дротовий або бездротовий варіант (за допомогою роутера). Щоб приєднатись до сім'ї користувачів, потрібно просто заповнити заявку на сайті. У ній вказуються ваші контактні дані та адреса, за якою відбуватиметься підключення. Зі списку тарифів ви можете вибрати підходящу для вас пропозицію. Наприклад, ви маєте можливість підключити один із акційних тарифів. Вартість підключення залежить від технології, до неї входить налаштування роутера. Якщо у вас немає маршрутизатора, його можна замовити на сайті провайдера. Після заповнення заявки з вами зв'яжеться менеджер, щоб домовитися про час підключення. Майстри приїдуть вчасно.

Компанія «НАШНЕТ» надає якісне інтернет-з'єднання практично по всьому Києву. З повним переліком вже підключених районів можна ознайомитись на сайті провайдера. Вибравши сервіс, ви отримуєте безперебійне з'єднання на високій швидкості. Постійні клієнти можуть стати учасниками програми лояльності компанії. Вони можуть отримати більш вигідні умови користування та персональні пропозиції. Вибравши тарифний план, ви можете будь-якої миті поміняти його на більш вигідну пропозицію. Щоб розпочати співпрацю з «НАШНЕТ», потрібно лише заповнити анкету на сайті компанії. У ній вказується ваш контактний номер телефону та адреса, за якою буде виконуватися під’єднання. Менеджер сервісу зателефонує вам, щоб уточнити деталі.

Інтернет-провайдер «НАШНЕТ» пропонує різноманітні тарифи. Вони доступні по всій території покриття, а це майже весь Київ. З повним переліком районів можна ознайомитись на сайті компанії. Від тарифного плану залежить швидкість інтернету. Мінімальний показник – 100 Мбіт/сек у пакетів «ТВІЙ», «Смарт» та «Старт». Максимальну швидкість 1 Гбіт/сек ви отримаєте, підключивши плани «Швидкольот» та «Про». Сервіс надає дротовий та бездротовий варіант. Вартість підключення залежить від технології. До неї входить до 20 метрів кабелю та налаштування роутера. На сайті можна придбати і додаткове обладнання, майстри одразу ж його приєднають та введуть в експлуатацію. Щоб приєднатися до дружньої сім'ї інтернет-користувачів, потрібно заповнити анкету на сайті.

Для того щоб підключити інтернет у квартирі, потрібно залишити заявку на сайті компанії «НАШНЕТ». В анкеті вказується контактний номер телефону та адреса, за якою відбуватиметься підключення. Номер потрібен, щоб менеджер міг передзвонити вам для уточнення деталей та домовитися на зручний для вас час підключення. З представлених тарифних планів ви можете вибрати той, який підходить саме вам за ціною та швидкістю з'єднання. Провайдер надає якісний швидкісний інтернет практично на всій території Києва. З повним переліком районів можна ознайомитись на сайті. Вартість підключення – залежить від технології PON чи Ethernet. Компанія надає до 20 м кабелю та налаштування роутера без додаткових платежів. На сайті можна вибрати додаткове обладнання.