Інструкція з користування

IPTV на медіаплеєрі inext

logo inext
При ввімкненні медіаплеєру на екрані телевізора відображається робоча область користувача, яка складається з: screen antoid_tv 01
 • кнопка пошуку в Google;
 • рекомендації від встановлених додатків;
screen antoid_tv 02
 • список встановлених додатків («Мої додатки»);
 • кнопка виклику налаштувань («Мої налаштування»).
Після запуску додатку Nashnet.tv, відбувається відтворення останнього телеканалу, що переглядався раніше.
Натиснувши кнопку Enter Ви побачите меню додатку, в якому можна: screen antoid_tv 03
 • обрати групу телеканалів;
 • обрати бажаний канал;
 • поставити відтворення на паузу;
 • переглянути програму телепередач;
 • увімкнути програму із запису.
Навігація здійснюється кнопками icon arrow left icon arrow up icon arrow down icon arrow right на пульті керування.
Додавання телеканалу до списку «Обране» відбувається утриманням кнопки Enter на логотипі каналу в переліку.
В цьому меню Ви маєте можливість налаштувати параметри медіаплеєра, змінити мову, аудіо та відео режими, дату і час, зробити налаштування мережі, оновити прошивку плеєра і дізнатися загальну інформацію про обладнання. screen antoid_tv 04
 • "Мережа": тут можна вибрати тип підключення до інтернету.
  Виробником рекомендовано підключення до мережі інтернет за допомогою кабелю.

 • "Додатки": в даному пункті зібрана інформація стосовно встановлених на медіаплеєр додатків.

 • "Екран": дає можливість налаштувати режим відтворення.
  Для правильного відображення телепередач рекомендується використовувати наступний режим відео: 1080i 50Hz, якщо ваш телевізор не підтримує дозвіл 1080i, тоді виберіть 720р 50Hz.
  Якщо інтерфейс медіаплеєру частково віходить за рамки вашого телевізору, його можна підлаштувати в пункті "Screen Margin".
Медіаплеєри inext працюють на операційній системі Android TV, що дозволяє встановлювати різноманітнІ додатки із магазину Google Play Store*.
Запустіть магазин Google Play Store зі списку на головному екрані, так обирайте бажаний додаток для встановлення.
screen antoid_tv 05 * Для користуванням Google Play Store наобхідно мати обліковий запис Google.

Android TV Remote Control

Одним із корисних додатків при використанні медіаплеєрів під керуванням Android TV є Android TV Remote Control.
Цей додаток дозволить Вам використовувати свій смартфон або планшет (на OС «Android» або «iOS») в якості пульта дистанційного керування медіаплеєром. Додаток дозволить вибрати більш зручний для Вас спосіб навігації: D-Pad або тачпад. Також, Ви зможете використовувати для введення тексту як клавіатуру вашого пристрою, так і функцію голосового введення.
screen antoid_tv 06
No. Кнопка Дія
1 Power Натисніть для ввімкнення програвача або переходу до режиму очікування.
2 Setup Натисніть для переходу до меню налаштувань.
3 Favorite Функціонал залежить від додатку.
4 Home Натисніть для переходу до головного меню.
5 OK Натисніть OK для підтвердження дії.
6 Menu Натисніть, щоб показати / згорнути меню опцій.
7 Mute Натисніть, щоб увімкнути / вимкнути звук.
8 TV Control Програмовані кнопки для контролю ТВ.
9 VOL+/- Натисніть для збільшення / зменшення гучності.
10 Return Натисніть для повернення в попереднє вікно меню.
11 Navigation buttons Натисніть для навігаціі.
12 Mouse Натисніть, щоб перейти в режим керування миші.
13 Numeric buttons Натисніть для вводу цифр.
14 Del Натисніть, щоб видалити символ.

Програмування кнопок пульта керування

 • Вхід в режим програмування пульта відбувається за допомогою натискання білої кнопки «POWER» в секції «TV CONTROL». Затисніть білу кнопку «POWER», вона почне швидко блимати, тримайте її натиснутою до тих пір, поки вона не перестане блимати.
 • Оберіть одну з тих кнопок на пульті iNeXT на яку потрібно записати команду, одноразово натисніть на неї і відпустіть, індикатор на кнопці почне блимати, тепер пульт готовий приймати ІЧ сигнал для запису.
 • Направивши один на одного ІЧ-діоди двох пультів (від телевізора та від iNeXT) на відстані приблизно 1-2 см, одноразово натисніть на пульті від телевізора потрібну кнопку, функцію якої ви хочете перенести. Якщо команда була прийнята, то індикатор блимне три рази і почне горіти безперервно, це означає що команда записалася.
 • Повторіть пункти 2-3 для всіх кнопок, які бажаєте запрограмувати.
 • Якщо ви записали всі команди і хочете вийти з режиму програмування, натисніть на кнопку «OK» або просто почекайте 10 секунд, пульт сам вийде з режиму програмування.

IPTV на медіаплеєрі Dune HD TV

logo dune
При ввімкненні приставки на екрані телевізора відображається робоча область користувача, представлена у вигляді 2-х активних і двох неактивних - інформаційних областей. Звертаємо вашу увагу на те, що для коректного і якісного відображення меню користувача та зображення під час перегляду телепередач, рекомендуємо правильно встановити параметри вашого телевізора, а саме встановити область відображення так, щоб не «обрізати» робоче поле, змінити різкість і шуми на оптимальний рівень, якщо в телевізорі присутня функція зменшення шумів - рекомендується її задіяти.

У правому верхньому кутку в режимі онлайн відображається погода, дата та час (так званий віджет). Під даним блоком розміщено інформаційне поле, в якому дається коротке пояснення суті кожного пункту меню.

У верхній частині екрану розміщено основне меню, нижче - підменю. При наведенні курсора на будь-яку з іконок основного меню в нижній частині відображається вміст підменю.
Вся навігація здійснюється за допомогою клавіш на пульті: Еnter - вибір, RETURN - повернення, icon arrow left icon arrow up icon arrow down icon arrow right - стрілки навігації, TOP MENU - повернення в основне меню. screen dune 01
Перший розділ меню - «Джерела» - використовується для роботи із зовнішніми носіями (флешками, жорсткими дисками) і перегляду файлів у домашній мережі. Для роботи із змістом, наприклад «флешки», переходимо в підменю «USB-накопичувач» (відображається при підключеному накопичувачі): screen dune 02 Будь-які файли або папки, що знаходяться на накопичувачах або в мережевому оточенні, є можливість додати в обране простим натисканням синьої клавіші «D» на пульті.
Одна з основних функцій Dune HD TV - це перегляд цифрового телебачення високої якості. Для перегляду телеканалів переходимо в меню «ТБ» - підменю «Nashnet» далі «Всі канали». screen dune 04 Перед вами з'явиться весь перелік доступних для перегляду каналів телепередач у вигляді логотипів. Пересуваючись за допомогою клавіш навігації, можна обрати необхідний канал і натиснути клавішу ENTER для вибору. screen dune 05 Після вибору на екрані розпочнеться трансляція телеканалу. Перших кілька секунд знизу, у спливаючому віконці, відображається назва телеканалу, його логотип, назва передачі і порядковий номер каналу, також відображається поточний час і процентна шкала. screen dune 06 У правому верхньому куті розміщений номер каналу в списку. Для того щоб вся ця інформація не зникала під час перегляду телебачення можна її закріпити за допомогою клавіші INFO на пульті, зворотну дію можна зробити за допомогою тієї ж клавіші.

При натисканні на клавішу ENTER, під час перегляду телебачення, на екрані відобразиться меню програми телепередач: screen dune 07 Використовуючи клавіші icon arrow down icon arrow up пересувайтеся за списком телеканалів, а в правій частині буде відображається програма передач відповідного каналу.
screen dune 08 Для виходу з меню телепередач натисніть клавішу RETURN.

Деякі канали підтримують зміну звукової доріжки, так наприклад канал транслюється англійською та російською мовами. Для зміни звукової доріжки (мову перекладу, мовлення) використовується клавіша AUDIO. Для повернення - RETURN. screen dune 09 В приставці присутня можливість управління колірними параметрами картинки, такими як яскравість, контрастність, насиченість, відтінок. Для виклику меню натисніть SETUP і використовуючи клавіші навігації наведіть рівні від 0 до 100%. screen dune 10 Для вибору розміру зображення на екрані використовуйте клавішу на пульті - icon nav, у вас є кілька варіантів установки: Повне заповнення екрану, Збільшення висоти, Заповнення екрану, Обрізка країв, Звичайний режим, Збільшення, або установка своїх параметрів. screen dune 11
Будь-які файли або папки, що знаходяться на накопичувачах або в мережевому оточенні, є можливість додати в обране простим натисканням синьої клавіші «D» на пульті. Це дуже зручно, оскільки не доведеться кожного разу шукати улюблений фільм або пісню на накопичувачах. Для видалення ярлика з Обраного натисніть на ньому клавішу POP UP Menu і виберіть пункт «Видалити з обраного». screen dune 03
Багато цікавих і корисних функцій, які раніше були доступні тільки на персональному комп'ютері, зараз можна використовувати і на телевізорі за допомогою приставки Dune HD. screen dune 12 «Інтернет-радіо» - іноді дуже корисна і цікава, навіть можна сказати, потрібна річ.
Натиснувши на іконку «RadioTime» і вибравши за необхідними параметрами радіостанцію, ви зможете прослухати улюблену радіохвилю.
Також, використовуючи синю клавішу «D» на пульті - будь-яку радіостанцію можна додати в «Обране», тоді вона автоматично додасться, і буде відображатися в меню «Обране» і наступного разу вам не доведеться шукати її в списках радіохвиль.

«Youtube» - всесвітньо відомий сервіс перегляду різноманітного відео. Дивіться улюблених ютуберів, свіжі «відеоновинки» та багато іншого, не відходячи від вашого телевізору.

Інші додатки ви можете встановити з магазину «Dune Store»
Одним з основних розділів меню приставки є «Налаштування». Величезна кількість параметрів і надбудов, чітко класифікованих за розділами, роблять управління приставкою таким простим, що навіть дитині під силу.

«Налаштування» - в цьому меню ви маєте можливість налаштувати зовнішній вигляд для користувацького інтерфейсу і параметри самого плеєра, змінити мову та аудіо-відео режими, дату і час, зробити налаштування мережі, параметри додатків і їх розміщення в меню, встановити параметри живлення і кодування тексту , оновити прошивку плеєра і дізнатися загальну інформацію про обладнання. screen dune 13 Для правильного відображення телепередач рекомендується використовувати наступний режим відео: 1080i 50Hz, якщо ваш телевізор не підтримує дозвіл 1080i, тоді виберіть 720р 50Hz. screen dune 14

Налаштування додатку на SMART TV
(для досвідчених користувачів)

Для майже всіх сучасних моделей телевізорів Samsung та LG додаток Nashnet.tv доступний у магазині додатків.
Якщо для вашої моделі телевізора додаток в маркеті відсутній, то його можна спробувати встановити скориставшись інструкцією, наведеною нижче.

 • Натисніть кнопку My Apps.
 • Відкрийте магазин додатків LG Smart World.
 • В розділі "розважальні" знайдіть додаток "TVIGLE" та встановіть його.
 • Зайдіть в "Settings" - "Мережа" - "Підключення мережі" - "Почати підключення" - "Список інших мереж" - "Налаштування вручну" - "Кабельний/бездротовий" - "Режим DNS".
 • Змінити DNS на "Вхід вручну" з IP 91.123.144.99 - OK
 • Зайти в "My APPS" та відкрити "TVIGLE".
 • Натисніть кнопку "MENU".
 • Перейдіть в розділ "Smart Hub", "Обл. запис Samsung", "Вхід".
 • Натисніть "+", далі "Вхід".
 • В полі "ID" введіть develop, поле "Пароль" залиште порожнім, натисніть "Вхід".
 • Натисніть кнопку "SMART TV", перейдіть в "Популярні", далі оберіть розділ "Samsung Apps".
 • В полі "Мої App" встановіть фокус на довільному додатку, натисніть та потримайте кнопку "Enter" на пульті.
 • У меню що з'явилося оберіть пункт "IP Setting".
 • За допомогою цифрової клавіатури (на сенсорних пультах відкривається по кнопці MORE та перемиканню у відповідний режим) введіть 91.123.144.99.
 • Далі заново відкрийте контекстне менюдодатку (тривале натискання кнопки Enter на додатку) та оберіть пункт "Start User App Sync".
 • У випадку помилки User Apps Sync is requested натисніть кнопку OK
 • В списку додатків відкрийте "Nashnet.TV".
 • Натисніть кнопку "APPS" - "Apps Market" - в разділІ "Відео" знайдіть та встановіть додаток "WOWtv".
 • На пульті натисніть "MENU" - "Мережа" - "Мережеве підключення" - "Вручну".
 • "Проводна" (або WiFi) - "OK" - "Отримати адресу DNS" - встановити "вручну" з IP-адресою 91.123.144.99. Натисніть кнопку "Повернутися" для збереження.
 • Зайдіть в "APPS" та відкрийте "WOWtv".
 • Телевізор і комп'ютер необхідно підключити до однієї локальної мережі.
 • Завантажте і встановіть на комп'ютер SDK: https://developer.tizen.org/development/tizen-studio/download
 • Завантажте на комп'ютер віджет https://nashnet.tv/nntvtizen.wgt
 • Натисніть на пульті кнопку home, зайдіть в Apps та наберіть "1 2 3 4 5".
 • Переключіть Developer mode в On.
 • Введіть IP-адресу комп'ютера, на якому встановлено SDK натисніть кнопку OK.
 • Затисніть кнопку увімкнення до тих пір, поки не з'явиться напис Samsung Smart TV.
 • Запустіть на комп'ютері командний рядок cmd і введіть наступні команди:
 • C:\tizen-studio\tools\sdb.exe connect < IP телевізора > (Ip адресу можна подивитися: Параметри - загальні - мережа - стан мережі - параметри ip).
 • C:\tizen-studio\tools\ide\bin\tizen.bat install -n < Шлях до віджету > (під час установки може видати помилку, але при цьому додаток встановиться і має працювати).
 • Відкрийте магазин додатків apps, в списку додатків "встановлені додатки" виберіть Nashnet.Tv
 • Відкрийте додаток "Play Store".
 • В рядку пошуку введіть "Nashnet.TV"
 • Встановіть додаток.
 • Вийдіть із магазину та запустіть додаток "Nashnet.TV".
Відділ продажів:
(044) 585-11-11
(050) 585-11-11
(093) 585-11-11
(096) 585-11-11

Технічна підтримка:
(044) 585-11-10
(050) 585-11-10
(093) 585-11-10
(096) 585-11-10

Nash'і боти:
Telegram
Viber