Користування медіаплеєром Dune HD TV

Перше ввімкнення Dune HD TV

При ввімкненні приставки на екрані телевізора відображається робоча область користувача, представлена у вигляді 2-х активних і двох неактивних інформаційних областей. Звертаємо вашу увагу на те, що для коректного і якісного відображення меню користувача та зображення під час перегляду телепередач, рекомендуємо правильно встановити параметри вашого телевізора, а саме встановити область відображення так, щоб не «обрізати» робоче поле, змінити різкість і шуми на оптимальний рівень, якщо в телевізорі присутня функція зменшення шумів – рекомендується її задіяти.

У правому верхньому кутку в режимі онлайн відображається погода, дата та час (так званий віджет). Під даним блоком розміщено інформаційне поле, в якому дається коротке пояснення суті кожного пункту меню.

У верхній частині екрану розміщено основне меню, нижче – підменю. При наведенні курсора на будь-яку з іконок основного меню в нижній частині відображається вміст підменю.

Вся навігація здійснюється за допомогою клавіш на пульті: Еnter – вибір, RETURN – повернення,     – стрілки навігації, TOP MENU – повернення в основне меню.Пункт меню «Джерела»

Перший розділ меню – «Джерела» – використовується для роботи із зовнішніми носіями (флешками, жорсткими дисками) і перегляду файлів у домашній мережі. Для роботи із змістом, наприклад, флешки, переходимо в підменю «USB-накопичувач» (відображається при підключеному накопичувачі):Будь-які файли або папки, що знаходяться на накопичувачах або в мережевому оточенні, є можливість додати в обране простим натисканням синьої клавіші «D» на пульті.


Пункт меню «ТБ»

Одна з основних функцій Dune HD TV – це перегляд цифрового телебачення високої якості. Для перегляду телеканалів переходимо в меню «ТБ» – підменю «Nashnet» далі «Всі канали».
Перед вами з'явиться весь перелік доступних для перегляду каналів телепередач у вигляді логотипів. Пересуваючись за допомогою клавіш навігації, можна обрати необхідний канал і натиснути клавішу ENTER для вибору.Після вибору на екрані розпочнеться трансляція телеканалу. Перших кілька секунд знизу, у спливаючому віконці, відображається назва телеканалу, його логотип, назва передачі і порядковий номер каналу, також відображається поточний час і процентна шкала.