Підключити Інтернет по вулиці Закревського, будинок 23А | Nashnet.ua

Перевірте, чи підключений ваш будинок до Nashnet
 • legend-icon Доступне підключення
 • legend-icon Підключення недоступне
 • legend-icon Обраний будинок
 • legend-icon Збільшіть масштаб, щоб подивитися деталі

Де підключити Інтернет у Києві на вигідних умовах?

Багато провайдерів пропонують мешканцям Києва підключити Інтернет. Компанія «Нашнет» надає своїм клієнтам якісний зв'язок за вигідною ціною. Провайдер має розгалужену мережу, покриття якої розповсюджується практично на всі райони столиці. Доступ до мережі безперебійний.

Для кого є можливість підключення?

Як перевірити, чи працює Інтернет від «Нашнет» у вашому домі? Для цього є 2 простих способи:

 1. Натиснути кнопку «Підключитися». В цьому випадку сайт переведе вас на сторінку, де буде стандартна форма. У ній потрібно вказати адресу, ім'я та телефон, при цьому автоматично буде показано, чи можна підключити Інтернет у будинку на Закревского, а саме до мережі «НАШНЕТ».
 2. Зателефонувати менеджеру сервісу. Цей варіант зручний тим, хто не має доступу до Інтернету. Фахівець надасть консультацію та підкаже, чи доступне підключення у вашому районі.

Обидва ці способи займуть лише кілька хвилин. Після заповнення анкети та дзвінка до вас приїдуть фахівці для підключення до мережі.

Причини звернення до «НАШНЕТ»

Якщо цікавить надійний Інтернет-провайдер у Києві в Деснянському районі, скористайтеся послугами Nashnet. До переваг такого рішення відносять наступні:

 • компанія дбає про кожного клієнта, тому обробка заявок відбувається дуже швидко;
 • технічна підтримка готова відповісти на запитання та допомогти у вирішенні проблем цілодобово 7 днів на тиждень;
 • всім користувачам доступний великий вибір тарифних планів;
 • зовнішні канали провайдера мають високу якість;
 • безперебійне Інтернет-з'єднання та цифрове телебачення (IPTV) доступне завдяки сучасному обладнанню.

Щоб підключити Інтернет в Києві на Закревского, будинок 23А, клієнту потрібно буде сплатити Інтернет-провайдеру в Києві «НАШНЕТ» лише 1 гривню.

Що пропонує «НАШНЕТ» своїм користувачам?

Окрім вигідних тарифних планів «Нашнет» пропонує додаткову систему бонусів для своїх постійних клієнтів. Чим довше ви з провайдером, тим доступніший для вас Інтернет і тим вища швидкість з'єднання. Кожен користувач може підключити найвигідніші пропозиції. Про них написано у розділі «Акції». Щоб дізнатися про подробиці, можна зателефонувати менеджеру сервісу. Він відповість на всі ваші запитання та підкаже, який варіант підійде для ваших потреб. Офіс компанії знаходиться у Києві за адресою: пр. Маяковського 73-а.