Відділ продажів:
(044) 585-11-11
(050) 585-11-11
(093) 585-11-11
(096) 585-11-11

Технічна підтримка:
(044) 585-11-10
(050) 585-11-10
(093) 585-11-10
(096) 585-11-10
Площа підключення
Плановане покриття

Як киянам підключити інтернет на Воскресенці

Вибираючи інтернет-провайдера в Києві на Воскресенці, багато людей переважно орієнтуються на розцінки від постачальників послуг. Компанія «НАШНЕТ» піклується про всіх своїх існуючих та потенційних клієнтів, тому пропонує різноманітні тарифні плани. Вона допоможе оперативно підключити інтернет на Воскресенці, надасть виділену IP-адресу, налаштує роботу роутера, щоб він роздавав сигнал у будь-яку точку квартири, та інше.

Чому люди вибирають Nashnet

Якщо потрібен надійний інтернет-провайдер на Воскресенці, який багато років у цій сфері послуг, ним стане «НАШНЕТ». Тут споживачам пропонують:

  • підключити IPTV;
  • приєднатися до високошвидкісної мережі;
  • встановити камери для відеоспостереження за об'єктом.

У компанії працюють кваліфіковані фахівці, які оперативно виконують свою роботу. Щоб підключити інтернет на Воскресенці, достатньо залишити на сайті заявку та домовитись на зручний час.

Клієнти Nashnet за бажання можуть самостійно змінити пакет послуг, для цього потрібно зайти в особистий кабінет та знайти відповідні налаштування. Цей провайдер інтернету в Києві пропонує найдоступніші ціни, а вибір тарифів дозволяє знайти варіант згідно зі своїм бюджетом.

Зручність клієнтів — понад усе

Інтернет-провайдер на Воскресенці у Києві «НАШНЕТ» дбає про своїх клієнтів, тому, крім самостійної зміни пакетів, він надає такі зручності, як:

  • можливість оплачувати послуги будь-яким зручним способом;
  • програма лояльності, за рахунок якої постійні користувачі отримують різні привілеї, і чим довший цей термін, тим більше бонусів від постачальника послуг;
  • техпідтримка, яка працює цілодобово та без вихідних.

За необхідності фахівці допоможуть не тільки підключити інтернет у Києві, але й підібрати та налаштувати обладнання.

Чому Nashnet — найкращий варіант для мешканців столиці

До причин, чому найкращим інтернет-провайдером у Києві на Воскресенці є «НАШНЕТ», відносять:

  • оперативну обробку заявок, що надходять;
  • своєчасний приїзд майстрів за вказаною адресою;
  • якісно виконану роботу з підключення до мережі.

Перед тим як залишити на сайті дані, необхідно попередньо перевірити, чи входить адреса в зону покриття. Для цього потрібно зайти в розділ сайту «Покриття» і ввести назву вулиці та номер будинку у відповідні віконця. Якщо в цьому будинку є можливість підключитись до інтернету від «НАШНЕТ», залишиться оформити заявку та дочекатися дзвінка від менеджера компанії.