Відділ продажів:
(044) 585-11-11
(050) 585-11-11
(093) 585-11-11
(096) 585-11-11

Технічна підтримка:
(044) 585-11-10
(050) 585-11-10
(093) 585-11-10
(096) 585-11-10
Площа підключення
Плановане покриття

Як підключити інтернет в Солом’янському районі

Nashnet – домашній інтернет, який можна підключити у Києві на вигідних умовах. Це відмінне рішення для тих, хто працює у віддаленому режимі та не уявляє своє життя без соціальних мереж, перегляду фільмів та серіалів, онлайн-ігор. Компанія Nashnet пропонує лояльні тарифи з різними умовами відповідно до потреб замовників.

Чому вигідно провести інтернет Nashnet в Солом’янському районі

Підключити інтернет у Солом’янському районі від провайдера Nashnet дійсно вигідно, тому що ви отримуєте:

  • надійний, стабільний та високошвидкісний інтернет до 1 Гбіт/с;
  • якісний сервіс;
  • гарну підтримку та оперативне вирішення будь-яких питань;
  • регулярно проводяться вигідні акції, щоб підключення інтернету для нових та його використання для постійних клієнтів було вигіднішим;
  • послуги кваліфікованих спеціалістів, у тому числі з викликом додому, наприклад, для підключення, усунення несправностей, заміни роутера тощо;
  • можливість отримати кілька послуг в одному пакеті, наприклад, інтернет та цифрове ТБ (IPTV);
  • тарифи за вигідними цінами з урахуванням потреб замовників.

Щоб підібрати інтернет тариф, перейдіть до розділу «Тарифи», де детально розписані ціни та умови, або звертайтеся за допомогою до співробітників.

Як працює інтернет-провайдер у Солом’янському районі

Інтернет-провайдер Nashnet у Солом’янському районі у Києві працює швидко, без збоїв та втрати зв'язку. Фахівці миттєво обробляють заявку від клієнта, співробітник зв'язується для уточнення деталей та вимог, допомагає з підбором тарифу за потреби. Далі команда виїжджає за вказаною адресою для того, щоб підключити інтернет в Солом’янському районі і надати за необхідності додаткові послуги на високому рівні.

Компанія Nashnet підготувала найкращі умови для нових користувачів:

  • підключення за 1 гривню;
  • 20 метрів кабелю у подарунок;
  • безкоштовне налаштування роутера.

Результат – якісне з'єднання без зависань та збоїв, оперативне усунення пошкоджень у будь-який час доби, можливість швидко змінювати тариф за необхідності. Постійні користувачі беруть участь у спеціальній програмі лояльності, що робить користування інтернетом від «НАШНЕТ» вигіднішим.

Інтернет-провайдер Nashnet в Києві в Солом’янському районі радує вигідними умовами для підключення та відмінною швидкістю обробки заявок. Телефонуйте зараз для уточнення деталей або замовлення відповідного тарифу.