Підключити Інтернет по бульв. Перова, будинок 24Б | Nashnet.ua

Перевірте, чи підключений ваш будинок до Nashnet
 • legend-icon Доступне підключення
 • legend-icon Підключення недоступне
 • legend-icon Обраний будинок
 • legend-icon Збільшіть масштаб, щоб подивитися деталі

Як підключити Інтернет у Києві по бульв. Перова, будинок 24Б на найвигідніших умовах?

Сьогодні багато провайдерів пропонують підключити Інтернет у Києві. Але якщо ви хочете отримати якісне з'єднання за доступною ціною, варто звернути увагу на компанію «Нашнет». Провайдер має розгалужену мережу, яка покриває більшу частину столиці та дозволяє у будь-який момент скористатися Інтернетом.

Хто може підключити Інтернет у Києві?

«Нашнет» має покриття в більшості районів столиці. Щоб дізнатися, чи підключений ваш район, можна скористатися 2 способами:

 1. Натиснути кнопку «Підключитися». У цьому випадку сайт переведе вас на сторінку, де буде стандартна форма. У ній потрібно вказати адресу, ім'я та телефон, при цьому автоматично буде показано, чи можна підключити Інтернет у будинку на Перова, а саме до мережі «НАШНЕТ».
 2. Зателефонувати за одним із номерів, вказаних на сайті. Менеджер допоможе уточнити можливість підключення до Інтернет-провайдера за вашою адресою у Києві.

Обидва варіанти не заберуть багато вашого часу. Після уточнення докладної інформації можна заповнити анкету на підключення Інтернету та фахівці виїдуть до вас.

Причини звернення до «НАШНЕТ»

Якщо цікавить надійний Інтернет-провайдер у Києві на лівому березі, скористайтесь послугами Nashnet. До переваг такого рішення відносять наступні:

 • індивідуальний підхід до кожної заявки та їх оперативну обробку;
 • технічну підтримку 24 години 7 днів на тиждень, без перерв;
 • розмаїття тарифних планів;
 • зовнішні канали високої якості;
 • відмінний доступ до мережі завдяки використанню першокласного обладнання.

Щоб підключити Інтернет на Перова, будинок 24Б, клієнту потрібно буде сплатити Інтернет-провайдеру в Києві «НАШНЕТ» лише 1 гривню.

Що пропонує «НАШНЕТ» своїм користувачам?

Вигідні тарифні плани — це не все, що отримують клієнти сервісу. Для постійних клієнтів «Нашнет» має спеціальну програму лояльності. Вона накопичувальна: чим довше ви будете використовувати Інтернет-провайдера, тим вигідніше це для вас. Регулярно для всіх користувачів з'являються нові пропозиції, що допомагають заощаджувати. Дізнатися про них можна на сайті в розділі Акції. Якщо у вас залишилися питання щодо тарифів та підключення, можете зателефонувати менеджеру. Він надасть детальну консультацію. Офіс компанії знаходиться у Києві за адресою пр. Маяковського 73а.